Neohodnotené

Obrysy slová

Aktivita určená na vizuálnu diferenciáciu jednotlivých písmen, podporu koncentrácie, pozornosti a na rozvíjanie slovnej zásoby.
Elektronická verzia PDF
Kód: 66
€2,50
Kategória: Všetky aktivitky
Obrysy slová
Tip PDF verzia

Popis:

Táto aktivita je určená na vizuálnu diferenciáciu jednotlivých písmen, podporuje koncentráciu, pozornosť u detí a slovnú zásobu.

Dieťa spomedzi obrysov hľadá a diferencuje písmená, ktoré následne priraďuje podľa farieb do farebne označených rámčekov. Výsledkom správneho uloženia je slovo, ku ktorému priradí správny obrázok s názvom (názov na obrázku slúži ako kontrolný). Obrysy SLOVÁ obsahujú spolu 39 A4 strán: - 30 A4 strán so slovami - každá strana obsahuje 1 slovo ukryté v rámčeku s obrysmi, vždy na iné písmenko abecedy (spolu spracovaných 30 písmen abecedy), farebne označené rámčeky na následné priradenie nájdených písmen a jeden rámček na priradenie správneho obrázku (kontrolnej kartičky s obrázkom a názvom). Obrázkové kartičky s popisom možno používať aj ako flashcard na učenie abecedy, či rozširovanie slovnej zásoby.

 

Návod na výrobu:

Aktivitu odporúčam vytlačiť a zalaminovat, samozrejme u starších detí možno využiť na dopisovanie rozpoznaných písmenok "

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie