Neohodnotené

Hry s hláskami 1 - Prvá a posledná hláska (prezentácia)

Aktivita vo forme interaktívnej powepointovej prezentácie zameraná na cvičenie sluchovej analýzy, uvedomovania si prvého a posledného písmena v slove a na rozvoj slovnej zásoby.

Elektronická verzia powerpoint
Kód: 385
€2
Kategória: Všetky aktivitky
Hry s hláskami 1 - Prvá a posledná hláska (prezentácia)
Novinka Tip Powerpointová prezentácia

Popis:

Ide o interaktívnu prezentáciu zameranú na cvičenie sluchovej analýzy, uvedomovania si prvého a posledného písmena v slove a na rozvoj slovnej zásoby. Úlohy sú určené hlavne pre deti predškolského a školského veku (ale s dopomocou to určite zvládnu aj menšie detičky).

 

Prezentácia obsahuje spolu 54 "slide-ov":

- prvý úvodný "slide" do samotnej prezentácie,

- 52 "slide-ov" so samotnými interaktívnymi úlohami na označovanie správnych písmen (26 "slide-ov" na určovanie prvého písmenka v slove a 26 na určovanie posledného písmenka),

- a posledný záverečný "slide" s pochvalou pre dieťa, ako to skvelé všetko zvládlo :)

 

Úlohou dieťaťa je pomenovať jednotlivé obrázky. Musí si uvedomiť a pomenovať prvú a potom poslednú hlásku v slove. Správnu hlásku označí.

 

Možnosti využitia:

Túto interaktívnu prezentáciu je možné spustiť na všetkých elektronických zariadeniach, ktoré dokážu podporovať a spustiť program alebo aplikáciu POWERPOINT. Ako napr.:

- počítač,

- mobil,

- tablet,

- interaktívna tabuľa, prípadné iné.

 

Prezentáciu zasielame vo forme powerpointového súboru, určeného iba na čítanie, bez možnosti akejkoľvek úpravy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie