Neohodnotené

Tvorivé aktivity - Vianočné STRIHANIE

Aktivita zameraná na rozvoj jemnej motoriky a fantázie, ktorá obsahuje 24 tvorivých úloh s Vianočnou tématikou, ktoré môžu byť príjemným spestrením v Adventom kalendári.

Elektronická verzia PDF
Kód: 490
€2
Kategória: Všetky aktivitky
úvod
Novinka Tip PDF verzia

Popis:


Tvorivé aktivity - VIANOČNÉ STRIHANIE sú zamerané hlavne na rozvoj jemnej motoriky, nácvik správneho používania nožníc, strihania a rozvoj fantázie.

 

Obsahuje spolu 26 A4 strán:

- prvú úvodnú stranu,

- druhú stranu s presným návodom ako postupovať,

- 24 A4 strán tvorivých aktivít s Vianočnou tématikou, kde na každej strane je spracovaný jeden obrázok. Každá strana je rozdelená na dve časti, ktoré sú od seba oddelené dvojitou čiarou. Vrchná časť je určená na strihanie a tá spodná na tvorenie. Tam sa vystrihnutý tvar prilepí a vymaľuje.

 

Jednotlivé úlohy sú rôznej obtiažnosti. Začína sa jednoduchými rovnými čiarami, potom oblúčiky a nakoniec nepravidelný tvar. Šírka čiary určenej na strihanie má 3mm a to hlavne kvôli menším detičkám, ktoré so strihaním ešte len začínajú a môžu mať ešte problém strihať presne po čiare.


Návod na výrobu:


Aktivitku stačí vytlačiť a je hotovo. K práci s aktivitkou potrebujeme farbičky, nožnice a lepidlo.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie