Neohodnotené

Ročné obdobia

Aktivita určená na rozvoj jemnej motoriky a predstavivosti, ktorá ponúka základné informácie o jednotlivých ročných obdobiach.
Elektronická verzia PDF
Kód: 72
€2
Kategória: Všetky aktivitky
Ročné obdobia
PDF verzia

Popis:

Aktivita ročné obdobia - vystrihovačka / priraďovačka je zameraná na rozvoj jemnej aj hrubej motoriky, nácviku úchopu, rozvíja predstavivosť a ponúka základné informácie o jednotlivých ročných obdobiach.

Aktivita je rozdelená na 4 časti: 1. ako sa mení koruna stromu v jednotlivých ročných obdobiach, 2. oblečenie typické pre jednotlivé obdobia, 3. čo sa deje v prírode a 4. typické aktivity pre dané ročné obdobie. Pozostáva z 19 A4 strán, 10 strán na priraďovanie obrázkov podľa tieňa, 6 podľa obrysu a 3 strany doplňovacích obrázkov pre menšie deti. Je vhodná pre rôzne vekové kategórie. Keďže obtiažnosť aktivity sa dá pekne odstupňovať.

 

Návod na výrobu:

Pre najmenšie deti je vhodné aktivitu zalaminovať a využívať ju iba ako priraďovačku s obrázkami na suchý zips. Pre staršie deti stačí vytlačiť, kedy slúži ako vystrihovačka. Obrázky vystrihujeme a lepísme lepidlom na papier. "

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie