Zvieratká na dvore (prezentácia)

Aktivita vo forme interaktívnej powerpointovej prezentácie zameraná na rozpoznávanie a zaradenie zvierat do skupín, rozšírenie informácií o zvieratách na farmách a rozšírenie slovnej zásoby.

Elektronická verzia powerpoint
Kód: 427
€2,50
Kategória: Všetky aktivitky
image 6483441
Novinka Powerpointová prezentácia

Popis:

Ide o interaktívnu prezentáciu podporujúcu rozpoznávanie a zaradenie zvierat do skupín, rozšírenie informácií o zvieratách na farmách a rozšírenie slovnej zásoby.

 

Prezentácia obsahuje spolu 42 "slide-ov":

- prvý úvodný "slide" do samotnej prezentácie,

- 40 "slide-ov" so samotnými interaktívnymi úlohami (7 "slide-ov" na správne zaradenie zvierat do skupiny domáce a divoké, 7 "slide-ov" na výber správnej potravy pre dané zviera, 7 "slide-ov" na správne priradenie zvieraťa s jeho tieňom, 7 "slide-ov" na priradenie stopy k danému zvieraťu a 12 "slide-ov" na priradenie správneho mláďatka k dospelým zvieratám),

- a posledný záverečný "slide" s pochvalou pre dieťa, ako to skvelé všetko zvládlo :)

 

Úlohou dieťaťa je správne určiť zvieratá, ktoré na farmu nepatria; uvedomiť si, akú stravu môžu jednotlivým zvieratám dať; priradiť správne zviera k jeho tieňu; rozlíšiť stopy, ktoré jednotlivé zvieratká po sebe zanechávajú a v neposlednom rade vedieť priradiť mláďa k samici a samcovi. Následne určí správnu "odpoveď" k danej úlohe a označí ju kliknutím (označením) na správny obrázok (odpoveď sa dozvie ihneď po kliknutí).

 

Možnosti využitia:

Túto interaktívnu prezentáciu je možné spustiť na všetkých elektronických zariadeniach, ktoré dokážu podporovať a spustiť program alebo aplikáciu POWERPOINT. Ako napr.:

- počítač,

- mobil,

- tablet,

- interaktívna tabuľa, prípadné iné.

 

Prezentáciu zasielame vo forme powerpointového súboru, určeného iba na čítanie, bez možnosti akejkoľvek úpravy.

Späť do obchodu