Neohodnotené

Zvieratká na dvore (prezentácia)

Aktivita vo forme interaktívnej powerpointovej prezentácie zameraná na rozpoznávanie a zaradenie zvierat do skupín, rozšírenie informácií o zvieratách na farmách a rozšírenie slovnej zásoby.

Elektronická verzia powerpoint
Kód: 427
€2,50
Kategória: Všetky aktivitky
image 6483441
Novinka Powerpointová prezentácia

Popis:

Ide o interaktívnu prezentáciu podporujúcu rozpoznávanie a zaradenie zvierat do skupín, rozšírenie informácií o zvieratách na farmách a rozšírenie slovnej zásoby.

 

Prezentácia obsahuje spolu 42 "slide-ov":

- prvý úvodný "slide" do samotnej prezentácie,

- 40 "slide-ov" so samotnými interaktívnymi úlohami (7 "slide-ov" na správne zaradenie zvierat do skupiny domáce a divoké, 7 "slide-ov" na výber správnej potravy pre dané zviera, 7 "slide-ov" na správne priradenie zvieraťa s jeho tieňom, 7 "slide-ov" na priradenie stopy k danému zvieraťu a 12 "slide-ov" na priradenie správneho mláďatka k dospelým zvieratám),

- a posledný záverečný "slide" s pochvalou pre dieťa, ako to skvelé všetko zvládlo :)

 

Úlohou dieťaťa je správne určiť zvieratá, ktoré na farmu nepatria; uvedomiť si, akú stravu môžu jednotlivým zvieratám dať; priradiť správne zviera k jeho tieňu; rozlíšiť stopy, ktoré jednotlivé zvieratká po sebe zanechávajú a v neposlednom rade vedieť priradiť mláďa k samici a samcovi. Následne určí správnu "odpoveď" k danej úlohe a označí ju kliknutím (označením) na správny obrázok (odpoveď sa dozvie ihneď po kliknutí).

 

Možnosti využitia:

Túto interaktívnu prezentáciu je možné spustiť na všetkých elektronických zariadeniach, ktoré dokážu podporovať a spustiť program alebo aplikáciu POWERPOINT. Ako napr.:

- počítač,

- mobil,

- tablet,

- interaktívna tabuľa, prípadné iné.

 

Prezentáciu zasielame vo forme powerpointového súboru, určeného iba na čítanie, bez možnosti akejkoľvek úpravy.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie